Opinie klientów

Super wiazanka,świeże kwiaty, ładna kompozycja i elegancki wyglad

Bukiet bardzo ładny. Kwiaty świeże stoją już trzeci dzień. Jestem bardzo zadowolona z bukietu.

Świetna usługa,profesjonalnie wykonana.

Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalizm

Róże nie były nawyższej świeżości, a opakowanie czekoladek nieco "sponiewierane"

Bukiet był piękny, Pan Dostawca kulturalny i profesjonalny. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić usługi Poczty Kwiatowej.

Jestem bardzo zadowolona .Bardzo miły pan dostarczający kwiaty Bardzo chętnie skorzystam z Waszych uslug

Kwiaty bardzo ładne, świeże. Kompozycja bardzo ładna. Kurier sympatyczny. Jestem zadowolona z usługi. Szczerze polecam.

Wszystko OK, mogło być trochę wcześniej

Wszystko super

Bukiet piękny. Obsługa przemiła.

Bukiet przyszedł na czas. Ładnie przystrojony. Kwiaty świeże.

polecam

Przesylka byla Na czas , kwiaty sa piekne , mama byla bardzo zadowolona . Wszystko bylo ustalone przez telefon , poniewaz mieszkam w Kanadzie obawialam sie czy to dobry pomysl z ta przesylka Na dzien mamy , ale wszystko dobrze zostalo dostarczone. Dziekuje

Super usługa, piękny bukiet. Polecam usługi poczty kwiatowej.

Dziękuje bardzo.Przesylka dostarczona na czas ,piękne świeże kwiaty.Napewno warto polecić i skorzystam jeszcze nie jeden raz.

Zamówiłem kwiaty dla mamy na wioskę oddaloną od miasta o 15 km i tym bardziej jestem mile zaskoczony, że wszystko fajnie zagrało. Polecam.

Jestem zadowolona z jakości kwiatów :) pozdrawiam

Miłe i profesjonalne doręczenie

Jestem zadowolona ,bukiet piękny dostawa o czasie

Cudne kwiaty, SUPER kurier

Super,polecam

Bukiet kwiatów który zamówiłam z okazji Dnia Matki zachwycił moja mama. Bardzo dziękuję